Food Delivery nga
Restorantet më të mira të Kosovës.

Zgjidhni adresën tuaj për ushqim, shikoni opsionet rreth jush!

ose  

Restorante të njohura


Burger King 0.0 / 5 (0)
I pjekun n’skarë prej vitit 1954! 👑
Babuus Bar 0.0 / 5 (0)

Ramqe's 0.0 / 5 (0)
#grill #grillhouse #pleskavice
Heb's 5.0 / 5 (1)
#Chiken #Wraps #Buckets

Shkarkoni aplikacionin tonë

Të gjitha nevojat tuaja nga ushqimi, tregu i shpejtë janë në derën tuaj brenda pak minutash. Shkarkoni Menyja.com, krijoni shportën tuaj dhe bëni porosinë tuaj, paguani online

...
...
×

Shporta e blerjeve

{{ item.name }}

{{ item.quantity }} x {{ item.attributes.friendly_price }}

Shporta është bosh! Nëntotali: {{ totalPriceFormat }}